18 Temmuz 2013 Perşembe

# Vizyona Girecekler 2

Şirinler 2


CNBC-e Dergisinin temmuz sayısıyla ilgili yazımda da kısaca bahsetmiştim. ( Yazıyı okumadın mı.. O zaman buraya tıklamalısın ! ) 1.sini çooooooooook beğendiğim "Şirinler" filminin 2.si çıkıyooo. :)


En çok takıldığım noktaysa bu küçük mavi şirin şeyler bile Eyfeli gördü. Neyse ben de bi 5-10 sene sonra görürüm heralde :)
Neyse gelelim konumuza : Şirinler'in başının belası olan kötü kalpli büyücü Gargamel, Naughties (Yaramazlar) adlı Şirinlere benzer bir grup yaratık yaratır. Yine tek amacı kendisini çok güçlü yapacak Şirin özüne ulaşmaktır. Fakat yapay değil, ancak gerçek bir Şirin'in özünün işine yarayacağını fark eder. Dahası Şirine bu kötü kalpli yaratıkları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir. Gargamel bunu öğrenince hemen Şirine'nin peşine düşer ve onu Paris'e kaçırır. Paris'te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanımıştır, milyonların sevgilisi olmuştur. Şimdi Şirin Baba'nın önderliğindeki Şirinler yine insan dostları Patrick ve Grace ile işbirliği yaparak Şirine'yi kurtarmaya çalışırlar. Peki bakalım Şirine kurtulmak isteyecek midir?
Filmin orjinalinde Şirine'yi Katy Perry Gargamel'i ise Hank Azaria seslendiriyor.


Filmin vizyon tarihi ise : 1 Ağustos 2013 
Az kaldı azzz :) ❤ Hiç yorum yok:

Yorum Gönder